Marki własne

Green Factory Bronisze w polskim okresie wegetacyjnym dostarcza na rynek tradycyjny produkty pochodzące z własnych upraw Green Factory oraz zakładów, z których pochodzą produkty typu convenience food pod marką własną "Fit & Easy" oraz nową marką "Z Bronisz".

 • Primavega

  Green Factory Bronisze to główny dystrybutor asortymentu z logo Green Factory produkowanego przez nową firmę Primavega. W należącym do Grupy Producentów Warzyw, nowoczesnym zakładzie działającym na terenie Mazowsza gromadzi się, schładza, pakuje, przechowuje i dystrybuuje warzywa pochodzące z własnych upraw. Główne produkty sprzedawane pod marką Primavega to brokuł, seler naciowy, por, cykoria, sałata lodowa i inne rodzaje sałat.

 • Green Factory

  Wieloletnie doświadczenie w produkcji ogrodniczej, zaangażowanie oraz wizjonerskie podejście do rozwoju firmy leży u podnóży sukcesu naszej podstawowej marki produkcyjnej Green Factory. Green Factory zajmuje się produkcją oraz całoroczną dystrybucją świeżych warzyw w kategorii convenience food.

  Obecnie firma dysponuje dwoma nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi w okolicach Warszawy oraz Poznania o łącznej powierzchni prawie 10 000 m2 hal produkcyjnych. Green Factory stawia rozwój w obszarze produkcji, konfekcjonowania i dystrybucji produktów o najwyższych standardach jakości.

  Cel ten realizowany jest w sposób przyjazny dla środowiska, zgodnie z polityką jakości HACCP, odpowiadający potrzebom Klientów oraz zapewniający stałe wykorzystanie i doskonalenie potencjału pracowników.

 • Fit & Easy

  Fit & Easy to uznana marka produktów Green Factory. Łączy siłę i wiarygodność polskiego rolnictwa z nowoczesnymi i zrównoważonymi metodami produkcji. Starannie wyselekcjonowane, wyłącznie naturalne surowce, certyfikowani dostawcy oraz jedne z najnowocześniejszych w Europie zakładów przetwórstwa warzyw to solidne podstawy gwarantujące jakość produktów Fit&Easy. Mieszanki Fit&Easy łączą w sobie różne rodzaje, smaki i kształty sałat. Stanowią idealną bazę zarówno do dań na zimno jak i ciepło, można je podawać z dodatkiem dressingów lub sezonowych warzyw.

 • Z Bronisz

  Z Bronisz -“ nowa marka już w ofercie naszej firmy.

  Oficjalna premiera nowego znaku towarowego opatentowanego przez Rynek Bronisze „Z Bronisz odbyła się 9 marca 2016 r. podczas oficjalnego otwarcia hali owocowo-warzywnej OW2 po remoncie i rozbudowie. Na mocy oficjalnej umowy produkty z nowym logo powstawać będą m. in. w zakładach produkcyjnych Green Factory. Będą to głównie gotowe do spożycia, cięte i myte sałatki, gotowe do spożycia monoprodukty oraz konfekcjonowane monoprodukty. Na początek w ofercie pojawią się świeże mixy sałat, które już trafiły do sprzedaży.

  Zapraszamy do zapoznania się z nowym asortymentem u naszych handlowców.