Partnerzy handlowi

Dzięki bardzo dobrej współpracy z naszymi partnerami handlowymi możemy oferować doskonałej jakości produkty przez 12 miesięcy w roku.

  • Escobi

    Nasz hiszpański partner - firma Escobi to rodzinna Firma, która od 25 lat dynamicznie rozwija swoją obecność w całej Europie. Dziś Escobi to ponad 300 osób, które tworzą tę nowoczesną i prężną markę. Główna baza firmy znajduje się w zachodniej części Almerii (na południu Hiszpanii), gdzie posiada ponad 18.000 m kw hal produkcyjnych. To region o wyjątkowym klimacie, gdzie ilość godzin słonecznych jest większa niż w jakimkolwiek innym regionie Europy. Dążenie do doskonałości - to główny cel jaki realizuje ESCOBI. Aby osiągnąć najwyższą jakość produktów, od samego początku firma realizuje politykę reinwestowania w infrastrukturę, remont urządzeń i produkcji systemów opartych na zarządzaniu jakością. Politykę firmy wzmacniają wdrażane certyfikaty ISO oraz systemy kontroli HACCP.

    Wspaniała papryka, cukinia, pomidory, bakłażany i wiele innych - zasmakuj w Escobi razem z Green Factory Bronisze. ESCOBI: Rośniemy z Tobą!