Firma

O FIRMIE

Green Factory Bronisze to polska firma importowo-eksportowa, działająca na warszawskim rynku hurtowym w Broniszach oraz na giełdzie w Poznaniu.
Nasza siła tkwi w zgranym zespole i bardzo dobrym towarze, po który wraca nasz i Państwa Klient.

Wpisujemy się w najnowocześniejszy trend w handlu tradycyjnym, oferując możliwie najlepszy produkt w przystępnej cenie dla tych, którzy doceniają najzdrowszy element większości diet: warzywa i owoce.

Green Factory Bronisze od 2007 roku jest to jeden z najnowocześniejszych punktów handlowych Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego SA.

Bardzo szeroka oferta handlowa spółki skierowana jest głównie do odbiorców hurtowych na rynku w Broniszach i innych giełdach w kraju oraz za granicą, a także do odbiorców rynku HoReCa.

Zaopatrujemy wszystkie rynki tradycyjne w Polsce oraz eksportujemy towar do Rosji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Szwajcarii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Estonii i Czech.

Lider Warszawskiego Rynku Hurtowego w Broniszach, z najsilniejszym portfelem produktów i najlepiej wykwalifikowanym zespołem.

 

W codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby móc zapewnić naszym klientom produkty o najwyższej jakości , w dostosowanych do rynku cenach, sprawną obsługę oraz współpracę na zasadach partnerstwa.

Naszą misję i filozofię, której staramy się być wierni od samego początku, najlepiej odzwierciedla motto:

Green Factory Bronisze wspiera konkurencyjność i atrakcyjność oferty tradycyjnego rynku.

 

 
WYDARZENIA

 • Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Z okazji Świąt Wielkiej Nocyżyczymy naszym Partnerom, Klientomoraz Współpracownikom wiele radości i pogody ducha!Aby nadchodzący czas był wyjątkowyi pełen wspaniałych chwilspędzonych w gronie najbliższych.Zarząd oraz PracownicyGreen Factory Bronisze

  14.04.2017
 • Green Factory Bronisze życzy Wszystkim Wesołych Świąt!

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Klientom, Przyjaciołom i Sympatykom moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

  21.12.2016
 • Coroczne spotkanie firmowe z naszymi Klientami, Partnerami handlowymi, oraz Pracownikami

  W piątkowy wieczór 1 kwietna br w stylowych wnętrzach Hotelu Riviera zorganizowane zostało coroczne spotkanie z naszymi Klientami, Partnerami handlowymi, oraz Pracownikami.

  20.04.2016