Coroczne spotkanie firmowe z naszymi Klientami, Partnerami handlowymi, oraz Pracownikami

20-04-2016

W piątkowy wieczór 1 kwietna br w stylowych wnętrzach Hotelu Riviera zorganizowane zostało coroczne spotkanie z naszymi Klientami, Partnerami handlowymi, oraz Pracownikami.


Wieczór rozpoczął się od kulinarnego pokazu szefa kuchni, członka Fundacji Klubu Szefów Kuchni  - Konrada Birka. Pokaz pod wiele mówiącym hasłem: „Konrad Birek gotuję z marką Z Bronisz” był smakowitym prologiem tego wspaniałego wieczoru. Goście kosztowali kunsztownie serwowane kompozycje kulinarne, których głównym bohaterem były sałatki naszej produkcji z nowym brandem.


W Sali Bankietowej Hotelu Riviera gości powitał Prezes Green Factory Bronisze Marcin Kuśmierowski. Następnie Sylwia Kalska zaprezentowała przybyłym gościom markę „ Z Bronisz”.
- Marka „Z Bronisz” przede wszystkim dedykowana jest na rynek tradycyjny, z pominięciem sieci wielkoformatowych. Skład sałatek został tak wyselekcjonowany, żeby sprostać oczekiwaniom rynku tradycyjnego, który „cechuje się” przerwanym ciągiem chłodniczym w dystrybucji  pomiędzy naszymi magazynami, a magazynem odbiorcy. Marka „Z Bronisz” to marka z tradycją mająca Polskie korzenie. Sygnowana jakością, zaufaniem konsumentów oraz kompetencjami które z sobą niesie. To nowa marka, ale już niebawem stanie się marką nr 1.


Wspaniałe spotkanie uświetnił gość wieczoru zespół „Szafa Gra”. Miła atmosfera towarzyszyła wszystkim do późnych godzin wieczornych.